Príjmeme zdravotné sestry na LSPP

Príjmeme zdravotnú sestru na:

- ambulanciu LSPP pre dospelých
- dispečing

Jedná sa o dvojsmennú prevádzku.

Kvalifikačné predpoklady: ukončená diplomovaná sestra, alebo I. stupeň vysokoškolského vzdelania.

Podmienky: na osobnom pohovore.

Informácie: u vrchnej sestry, mobil: 0905780631

ČAKACIE LISTINY 2016 - OPERÁCIE V SPINÁLNOM PRIESTORE A NA PLATNIČKE

Poliklinika Terasa v súčasnom období ako prvá v SR realizuje od roku 2014 unikátne liečebné výkony v rámci jednodňovej zdravotnej starostlivosti metódami, ktoré sa do roku 2013 využívali iba v medicínsky najvyspelejších krajinách Európskej únie. Klienti Polikliniky Terasa majú takto možnosť odstrániť svoj zdravotný problém tou istou metódou a na tej istej úrovni ako klienti v medicínsky najvyspelejších krajinách Európy ako je Holandsko, Nemecko, Veľká Británia, Belgicko a Francúzsko.

DOVOLENKA Algeziologická ambulancia

Dovoľujeme si Vás informovať, že od 25.7.2016 do 12.8.2016 bude Algeziologická ambulancia zatvorená z dôvodu čerpania dovolenky.

V akútnom prípade nás kontaktujte na email: recepce@europainclinics.com

Ďakujeme za pochopenie.

Chirurgická ambulancia – otvorenie

Dňa 4.7.2016 začne opäť na Poliklinike Terasa s.r.o. pracovať chirurgická ambulancia. Na ambulancii okrem iného bude lekár vykonávať aj USG vyšetrenie hornej časti brucha.

Zmena objednávania na odborné ambulancie

Objednávanie na všetky odborné vyšetrenia sa uskutočňuje od 1.11.2015 prostredníctvom recepcie na telefónnom čísle 055/ 2851 770.

Infúzna liečba

Poliklinika Terasa už 4 roky ponúka klientom všetkých zdravotných poisťovní denný stacionár jednotky infúznej liečby, ktorý je začlenený do komplexu služieb poliklinického zdravotníckeho systému. Ide o moderný spôsob ambulantnej liečby, ktorý zastrešuje základné, ale aj špecializované medicínske odbory. Počas svojho pôsobenia využilo vďaka bezplatnosti a pomerne krátkemu času objednania tieto služby už mnoho spokojných klientov. V prípade, že chcete využiť služby ambulancie infúznej liečby, môžte sa objednať na tel.: 055/2851 715.

Desiate výročie prvej operácie v 3F

Dňa 6.12.2013 máme desiate výročie prvej operácie v 3F Mikrochirurgia oka.

Moderný spôsob operácií varixov

Zaviedli sme moderný spôsob operácií varixov. Rádiofrekvenčná termokoagulácia.

Záujemci, hláste sa u MUDr. Smolu (055 2851 767)

Jednodňová chirurgia – gynekológia a pôrodníctvo

Jednodňová chirurgia na Poliklinike Terasa rozšírila svoju činnosť v oblasti gynekológie a pôrodníctva. Vykonávané operačné, diagnosticko-terapeutické výkony nevyžadujú pobyt pacientky na lôžku viac ako 24 hodín (definícia MZ SR). Operačná sála je vybavená modernými operačnými prístrojmi a operačným inštrumentáriom.

NOVINKA - najnovší excimerový laser na Slovensku

Mikrochirurgia oka na Poliklinike Terasa je vybavená najnovším excimerovým laserom na Slovensku.

V prípade záujmu bližšie informácie získate na tel. č. 0915 902 057.