Aktuality

DOVOLENKA - Všeobecná ambulancia pre deti a dorast

Chceme Vás informovať že 2.4.2024 - 3.4.2024 máme dovolenku. Zastupovať nás bude Všeobecná ambulancia pre deti a dorast na Poliklinike Terasa, CENTRUM BRIGÁDNICKÁ, Brigádnická 2.

ORL ambulancia zrušená

ORL ambulancia je od 1.2.2024 zrušená. Bude nahradená inou odbornou ambulanciou.

Algeziológická ambulancia

PONDELOK a PIATOK - telefonická a emailová komunikácia
UTOROK , STREDA, ŠTVRTOK - v rámci ordinačných hodín výlučne zákroky

Bezplatné cievne vyšetrenieAmbulancia pre deti a dorast - dovolenka

Ambulancia nepracuje 23.12-30.12 z dôvodu čerpania dovolenky.

Zastupuje MUDr. Hudakova, Poliklinika Centrum, Brigádnická 2, 055/2851848

Urologická ambulancia pre dospelých - nový lekár

Od 14.09.2022 začne pracovať na urologickej ambulancii pre dospelých nový lekár MUDr. Michal Kmak, ktorý bude prijímať nových pacientov.

Ambulancia pre deti a dorast MUDr. Adamcová - koniec zástupu

Oznamujeme pacientom, že od 1.5.2022 naša ambulancia ukončuje zástup ambulanciu detského lekára Polikliniky Centrum s.r.o.
Ambulancia na Poliklinike Centrum je opäť v prevádzke.

OZNAM - COVID automat, režim OP

Z dôvodu preradenia mesta Košice I. - IV. z bordovej fázy do čiernej fázy s tretím stupňom ohrozenia - vstup na Polikliniku Terasa s.r.o. od 22.11.2021 do odvolania je možný len pre osoby s kompletným očkovaním, s platným testom (antigénový test 48 hodín, PCR 72 hodín), alebo po prekonaní COVID (potvrdenie platí 180 dní).

ČAKACIE LISTINY 2021 - OPERÁCIE V SPINÁLNOM PRIESTORE A NA PLATNIČKE

Poliklinika Terasa v súčasnom období ako prvá v SR realizuje od roku 2014 unikátne liečebné výkony v rámci jednodňovej zdravotnej starostlivosti metódami, ktoré sa do roku 2013 využívali iba v medicínsky najvyspelejších krajinách Európskej únie. Klienti Polikliniky Terasa majú takto možnosť odstrániť svoj zdravotný problém tou istou metódou a na tej istej úrovni ako klienti v medicínsky najvyspelejších krajinách Európy ako je Holandsko, Nemecko, Veľká Británia, Belgicko a Francúzsko.