ČAKACIE LISTINY 2021 - OPERÁCIE V SPINÁLNOM PRIESTORE A NA PLATNIČKE

Poliklinika Terasa v súčasnom období ako prvá v SR realizuje od roku 2014 unikátne liečebné výkony v rámci jednodňovej zdravotnej starostlivosti metódami, ktoré sa do roku 2013 využívali iba v medicínsky najvyspelejších krajinách Európskej únie. Klienti Polikliniky Terasa majú takto možnosť odstrániť svoj zdravotný problém tou istou metódou a na tej istej úrovni ako klienti v medicínsky najvyspelejších krajinách Európy ako je Holandsko, Nemecko, Veľká Británia, Belgicko a Francúzsko.

Zubno-lekárska pohotovostná služba !!!

Chceli by sme Vás informovať, aby ste všetky otázky týkajúce sa zubnej pohotovosti adresovali na e-mailovú adresu: dutydent@dutydent.sk.

DOČASNÉ ZRUŠENIE DOPLATKU PRI MINIINVAZÍVNÝCH CHIRURGICKÝCH ZÁKROKOCH

Oznam

Jednodňová zdravotná starostlivosť (jednodňová chirurgia):

Infúzna liečba - OZNAM

Podávanie infúznej liečby je na Poliklinike Terasa s.r.o. od 20.01.2020 poskytované za doplatok za infúzny roztok a zdravotnícky materiál (nehradený zdravotnou poisťovňou) za 1 podanie infúzie sumou 2,00 €.

Biochemické laboratórium - skríning lipidov v krvi

Od 15.10.2019 ponúka Poliklinika Terasa s.r.o. na oddelení klinickej biochémie v rámci prevencie aterosklerózy a jej následkov základné stanovenie plazmatických lipidov (choresterol, triacylglyceroly, HDL, LDL), glukózy a vysoko senzitívneho CRP za hotovostnú platbu (teda bez vekových a frekvenčných obmedzení zo strany poisťovní).

Na odber krvi treba prísť ráno, v pracovných dňoch medzi 08:00 - 09:00 hod., na lačno, večera deň pred odberom by nemala obsahovať tučné jedlo, ráno možno vypiť pohár nesladeného čaju.

Ojednávanie pacientov – upozornenie

Vzhľadom k tomu. že recepčná vybavuje a objednáva pacientov aj osobne pri okienku, prosíme volajúcich pacientov o strpenie pri vybavovaní telefonátov.

Telefonické objednávanie je v Pondelok až v Piatok od 07,30 - 15,00 hod.

Vykonávanie oGTT testu (skríning gestačného diabetu)

Od 11.02.2019 poskytuje Poliklinika Terasa s.r.o. na oddelení klinickej biochémie vykonanie oGTT testu (skríning gestačného diabetu) pre budúce mamičky, klientky našich zmluvných ambulancií (MUDr. T. Ivanovová a MUDr. L. Kapciová).

Budúce mamičky z iných gynekologických ambulancií, ktoré by mali záujem o vykonanie testu na našom pracovisku, prosíme, aby sa vopred na vyšetrenie objednali na tel. čísle 055/2851 736.