Aktuality

Ambulancia pre deti a dorast - dovolenka

Ambulancia nepracuje 23.12-30.12 z dôvodu čerpania dovolenky.

Zastupuje MUDr. Hudakova, Poliklinika Centrum, Brigádnická 2, 055/2851848

Urologická ambulancia pre dospelých - nový lekár

Od 14.09.2022 začne pracovať na urologickej ambulancii pre dospelých nový lekár MUDr. Michal Kmak, ktorý bude prijímať nových pacientov.

Ambulancia pre deti a dorast MUDr. Adamcová - koniec zástupu

Oznamujeme pacientom, že od 1.5.2022 naša ambulancia ukončuje zástup ambulanciu detského lekára Polikliniky Centrum s.r.o.
Ambulancia na Poliklinike Centrum je opäť v prevádzke.

OZNAM - COVID automat, režim OP

Z dôvodu preradenia mesta Košice I. - IV. z bordovej fázy do čiernej fázy s tretím stupňom ohrozenia - vstup na Polikliniku Terasa s.r.o. od 22.11.2021 do odvolania je možný len pre osoby s kompletným očkovaním, s platným testom (antigénový test 48 hodín, PCR 72 hodín), alebo po prekonaní COVID (potvrdenie platí 180 dní).

ČAKACIE LISTINY 2021 - OPERÁCIE V SPINÁLNOM PRIESTORE A NA PLATNIČKE

Poliklinika Terasa v súčasnom období ako prvá v SR realizuje od roku 2014 unikátne liečebné výkony v rámci jednodňovej zdravotnej starostlivosti metódami, ktoré sa do roku 2013 využívali iba v medicínsky najvyspelejších krajinách Európskej únie. Klienti Polikliniky Terasa majú takto možnosť odstrániť svoj zdravotný problém tou istou metódou a na tej istej úrovni ako klienti v medicínsky najvyspelejších krajinách Európy ako je Holandsko, Nemecko, Veľká Británia, Belgicko a Francúzsko.

Zubno-lekárska pohotovostná služba !!!

Chceli by sme Vás informovať, aby ste všetky otázky týkajúce sa zubnej pohotovosti adresovali na e-mailovú adresu: dutydent@dutydent.sk.

DOČASNÉ ZRUŠENIE DOPLATKU PRI MINIINVAZÍVNÝCH CHIRURGICKÝCH ZÁKROKOCH

Oznam 

 

Jednodňová zdravotná starostlivosť (jednodňová chirurgia):

Infúzna liečba - OZNAM

Podávanie infúznej liečby je na Poliklinike Terasa s.r.o. od 20.01.2020 poskytované za doplatok za infúzny roztok a zdravotnícky materiál (nehradený zdravotnou poisťovňou) za 1 podanie infúzie sumou 2,00 €.

Biochemické laboratórium - skríning lipidov v krvi

Od 15.10.2019 ponúka Poliklinika Terasa s.r.o. na oddelení klinickej biochémie v rámci prevencie aterosklerózy a jej následkov základné stanovenie plazmatických lipidov (choresterol, triacylglyceroly, HDL, LDL), glukózy a vysoko senzitívneho CRP za hotovostnú platbu (teda bez vekových a frekvenčných obmedzení zo strany poisťovní).

Na odber krvi treba prísť ráno, v pracovných dňoch medzi 08:00 - 09:00 hod., na lačno, večera deň pred odberom by nemala obsahovať tučné jedlo, ráno možno vypiť pohár nesladeného čaju.