Zubno-lekárska pohotovostná služba !!!

Chceli by sme Vás informovať, aby ste všetky otázky týkajúce sa zubnej pohotovosti adresovali na e-mailovú adresu: dutydent@dutydent.sk.

DOČASNÉ ZRUŠENIE DOPLATKU PRI MINIINVAZÍVNÝCH CHIRURGICKÝCH ZÁKROKOCH

Oznam

Jednodňová zdravotná starostlivosť (jednodňová chirurgia):

Infúzna liečba - OZNAM

Podávanie infúznej liečby je na Poliklinike Terasa s.r.o. od 20.01.2020 poskytované za doplatok za infúzny roztok a zdravotnícky materiál (nehradený zdravotnou poisťovňou) za 1 podanie infúzie sumou 2,00 €.

Gastroenterologická ambulancia - zmena ordinačných hodín

Od 1.12.2019 bude mať gastroenteroloigcká ambulancia zmenené ordinačné hodiny.

Pracovať bude 4 dni v týždni a to v pondelok, utorok, stredu a vo štvrtok.

Biochemické laboratórium - skríning lipidov v krvi

Od 15.10.2019 ponúka Poliklinika Terasa s.r.o. na oddelení klinickej biochémie v rámci prevencie aterosklerózy a jej následkov základné stanovenie plazmatických lipidov (choresterol, triacylglyceroly, HDL, LDL), glukózy a vysoko senzitívneho CRP za hotovostnú platbu (teda bez vekových a frekvenčných obmedzení zo strany poisťovní).

Na odber krvi treba prísť ráno, v pracovných dňoch medzi 08:00 - 09:00 hod., na lačno, večera deň pred odberom by nemala obsahovať tučné jedlo, ráno možno vypiť pohár nesladeného čaju.

OZNAM - pre stomatologických pacientov Polikliniky Centrum s.r.o.

Pre stomatologických pacientov Polikliniky Centrum s.r.o.:
Poliklinika Centrum s.r.o. oznamuje svojim stomatologickým pacientom, že s účinnosťou od 16.9.2019 sa stomatologická ambulancia presťahovala na Polikliniku Terasa s.r.o., Toryská 1, Košice. Sídlo ambulancie bude na prízemí, číslo dverí 155, telefonický kontakt: 055/2851846.
Ambulancia ukončuje svoju činnosť k 31.03.2020.

Ojednávanie pacientov – upozornenie

Vzhľadom k tomu. že recepčná vybavuje a objednáva pacientov aj osobne pri okienku, prosíme volajúcich pacientov o strpenie pri vybavovaní telefonátov.

Telefonické objednávanie je v Pondelok až v Piatok od 07,30 - 15,00 hod.

Vykonávanie oGTT testu (skríning gestačného diabetu)

Od 11.02.2019 poskytuje Poliklinika Terasa s.r.o. na oddelení klinickej biochémie vykonanie oGTT testu (skríning gestačného diabetu) pre budúce mamičky, klientky našich zmluvných ambulancií (MUDr. T. Ivanovová a MUDr. L. Kapciová).

Budúce mamičky z iných gynekologických ambulancií, ktoré by mali záujem o vykonanie testu na našom pracovisku, prosíme, aby sa vopred na vyšetrenie objednali na tel. čísle 055/2851 736.

Gastroenterologická ambulancia - otvorenie

Dňa 07.11.2018 začne opäť na Poliklinike Terasa s.r.o. pracovať gastroenterologická ambulancia. Na ambulancii okrem iného bude lekár vykonávať aj USG vyšetrenie zažívacieho traktu.