DOVOLENKA Algeziologická ambulancia

Dovoľujeme si Vás informovať, že od 25.7.2016 do 12.8.2016 bude Algeziologická ambulancia zatvorená z dôvodu čerpania dovolenky.

V akútnom prípade nás kontaktujte na email: recepce@europainclinics.com

Ďakujeme za pochopenie.

Chirurgická ambulancia – otvorenie

Dňa 4.7.2016 začne opäť na Poliklinike Terasa s.r.o. pracovať chirurgická ambulancia. Na ambulancii okrem iného bude lekár vykonávať aj USG vyšetrenie hornej časti brucha.

ČAKACIE LISTINY 2016 - OPERÁCIE V SPINÁLNOM PRIESTORE A NA PLATNIČKE

Poliklinika Terasa v súčasnom období ako prvá v SR realizuje od roku 2014 unikátne liečebné výkony v rámci jednodňovej zdravotnej starostlivosti metódami, ktoré sa do roku 2013 využívali iba v medicínsky najvyspelejších krajinách Európskej únie. Klienti Polikliniky Terasa majú takto možnosť odstrániť svoj zdravotný problém tou istou metódou a na tej istej úrovni ako klienti v medicínsky najvyspelejších krajinách Európy ako je Holandsko, Nemecko, Veľká Británia, Belgicko a Francúzsko.

Zmena objednávania na odborné ambulancie

Objednávanie na všetky odborné vyšetrenia sa uskutočňuje od 1.11.2015 prostredníctvom recepcie na telefónnom čísle 055/ 2851 770.

Infúzna liečba

Poliklinika Terasa už 4 roky ponúka klientom všetkých zdravotných poisťovní denný stacionár jednotky infúznej liečby, ktorý je začlenený do komplexu služieb poliklinického zdravotníckeho systému. Ide o moderný spôsob ambulantnej liečby, ktorý zastrešuje základné, ale aj špecializované medicínske odbory. Počas svojho pôsobenia využilo vďaka bezplatnosti a pomerne krátkemu času objednania tieto služby už mnoho spokojných klientov. V prípade, že chcete využiť služby ambulancie infúznej liečby, môžte sa objednať na tel.: 055/2851 715.

Desiate výročie prvej operácie v 3F

Dňa 6.12.2013 máme desiate výročie prvej operácie v 3F Mikrochirurgia oka.

Moderný spôsob operácií varixov

Zaviedli sme moderný spôsob operácií varixov. Rádiofrekvenčná termokoagulácia.

Záujemci, hláste sa u MUDr. Smolu (055 2851 767)

Jednodňová chirurgia – gynekológia a pôrodníctvo

Jednodňová chirurgia na Poliklinike Terasa rozšírila svoju činnosť v oblasti gynekológie a pôrodníctva. Vykonávané operačné, diagnosticko-terapeutické výkony nevyžadujú pobyt pacientky na lôžku viac ako 24 hodín (definícia MZ SR). Operačná sála je vybavená modernými operačnými prístrojmi a operačným inštrumentáriom.

NOVINKA - najnovší excimerový laser na Slovensku

Mikrochirurgia oka na Poliklinike Terasa je vybavená najnovším excimerovým laserom na Slovensku.

V prípade záujmu bližšie informácie získate na tel. č. 0915 902 057.

Reumatologická ambulancia

Poliklinika Terasa pre vás otvorila reumatologickú ambulanciu so zameraním na komplexnú zdravotnú starostlivosť – prevencia, diagnostika, liečba a poradenstvo o pacientov s chorobami kĺbov, kostí, svalov a spojiva:

• zápalového (systemového) charakteru – reumatická artritída, SLE – systémový lupus erytematodes, sklerodermia, dermato-polymyozitída, polymyalgia, vaskulitídy, Morbus Bechterev, psoriatická artritída
  • degeneratívneho pôvodu – osteoarthroza – primárne a sekundárne formy (choroby z opotrebovania a postihujúce jednotlivé zložky samotné