DOVOLENKA - Všeobecná ambulancia pre deti a dorast

Chceme Vás informovať že 2.4.2024 - 3.4.2024 máme dovolenku. Zastupovať nás bude Všeobecná ambulancia pre deti a dorast na Poliklinike Terasa, CENTRUM BRIGÁDNICKÁ, Brigádnická 2.

ORL ambulancia zrušená

ORL ambulancia je od 1.2.2024 zrušená. Bude nahradená inou odbornou ambulanciou.

Algeziológická ambulancia

PONDELOK a PIATOK - telefonická a emailová komunikácia
UTOROK , STREDA, ŠTVRTOK - v rámci ordinačných hodín výlučne zákroky

Všeobecná ambulancia pre deti a dorast MUDr. Adamcová - dovolenka

Dňa 6.4.2023 a 11.4.2023 Všeobecná ambulancia pre deti a dorast - MUDr. Adamcová má dovolenku.
Zástup na Všeobecnej ambulancii pre deti a dorast, Poliklinika Centrum, Brigádnicka 2.

Bezplatné cievne vyšetrenie

Ambulancia pre deti a dorast - dovolenka

Ambulancia nepracuje 23.12-30.12 z dôvodu čerpania dovolenky.

Zastupuje MUDr. Hudakova, Poliklinika Centrum, Brigádnická 2, 055/2851848

Urologická ambulancia pre dospelých - nový lekár

Od 14.09.2022 začne pracovať na urologickej ambulancii pre dospelých nový lekár MUDr. Michal Kmak, ktorý bude prijímať nových pacientov.

Ambulancia pre deti a dorast MUDr. Adamcová - koniec zástupu

Oznamujeme pacientom, že od 1.5.2022 naša ambulancia ukončuje zástup ambulanciu detského lekára Polikliniky Centrum s.r.o.
Ambulancia na Poliklinike Centrum je opäť v prevádzke.

OZNAM - COVID automat, režim OP

Z dôvodu preradenia mesta Košice I. - IV. z bordovej fázy do čiernej fázy s tretím stupňom ohrozenia - vstup na Polikliniku Terasa s.r.o. od 22.11.2021 do odvolania je možný len pre osoby s kompletným očkovaním, s platným testom (antigénový test 48 hodín, PCR 72 hodín), alebo po prekonaní COVID (potvrdenie platí 180 dní).